home /

O značce

Hot Diamonds je na poli šperkařství zcela ojedinělou značkou, jejíž hlavní myšlenkou je nabídnout vzácný diamant v každém kousku šperku. Pečlivě zabalen v luxusní krabičce, každý kus je prestižní dárek, dostupný všem.

Hot Diamonds šperky jsou nadčasovým vlastnictvím , které překračuje generace a přenáší citové sdělení. Takové sdělení je upřímné, od srdce, vzácné a plné jedinečnosti.

Zakladatel Hot Diamonds jménem Sanford Simpson položil základy úspěšné značky již v roce 1986.

Hot Diamonds byla, již jako značka, představena v roce 2001 a je spojena s naprostou změnou způsobu prodeje značkových šperků ve Velké Británii a v zahraničí.

Hot Diamonds si rychle získala pověst vzácných šperků z dovedně zpracovaného stříbra s bílými diamanty briliantového brusu. Stala se tak synonymem pro dokonalé dárky, které se opatrují pro více generací.


Hot Diamonds - Nejprodávanější značka šperků ve Velké Británii...
V únoru 2001 se představila značka Hot Diamonds ve Velké Británii.
Úžasná kolekce šperků z rhodiovaného stříbra s diamanty. Byla bez nadsázky v okamžiku hitem a rychle se etablovala jako nejprodávanější značka šperků ve Velké Británii, na pozici , kterou si již drží mnoho let. Hot Diamonds se dnes nabízí ve více než 1500 obchodech a klenotnictvích ve Velké Británii, od menších místních prodejen až po prestižní klenotnické adresy.


Hot Diamonds - Ocenění získávající šperky
Úspěch Hot Diamods značky byl také zaznamenán šperkařským odvětvím. V roce 2001 a 2003 Hot Diamonds vyhrála prestižní cenu "UK Jewellery Brand of the Year" a v ostatních letech byla značka vždy ve finále. Břitké marketingové kampaně , které uchvátí oči a proměnlivé POS materiály, reklamní ilustrace, displaye a prezentační materiály získaly také další chválu od obchodníků.


Hot Diamonds - Globální značka
V roce 2002, Hot Diamonds vstoupila na globální trhy, nejprve se zkušebním představením v Austrálii, následováno o rok později vstupem na šperkařský trh v USA. Od té doby se již obchodní program jen stále rozvíjel, spolu s prodejem šperků po celém světě v "Duty Free" obchodech, především na mezinárodních letištích. Hot Diamonds se nyní prodává ve více než 50 zemích světa prostřednictvím sítě distributorů, klenotnických prodejen a prestižních mezinárodních aerolinek.

Hot Diamonds v Čechách
po úspěchu zaznamenaném v mnoha státech světa vstupuje Hot Diamonds v roce 2005 na trh ČR. Postupně si získává oblibu především mezi znalci šperků a milovnicemi stylových módních doplňků.  Pravé diamanty, oblíbené rhodiované stříbro, elegantní nadčasové a zároveň moderní designy, v luxusním balení v cenové kategorii značkových ocelových šperků umocňují vysokou oblibu.

V roce 2013 otevírá Hot Diamonds trh s naprostou novinkou na trhu - s kolekcí Emozioni - šperky, které uchvátili během prvního týdne uvedení destíky světoznámých hereček, zpěvaček a módních osobností.
Emozioni - šperky jedinečné stejně jako vaše představy...


Rok 2015 byl pro značku Hot Diamonds v Čechách a na Slovensku velmi úspěšným. Děkujeme Vám za to:-)
Naše webové stránky navštívilo více než 400. tis unikátních návštěvníků a oproti roku 2014 se obrat zpětinásobil.
Značka Hot Diamonds se stala jednou z nejoblíbenějších v segmentu stříbrných šperků a to historicky od roku 2001.


Hot Diamonds - Technicky
šperky Hot Diamonds jsou stříbrné s ryzostí 925/1000 kontrolovanou puncovním úřadem. V každém šperku většiny kolekcí je osazen pravý bílý diamant(váha stříbra, osazení kameny a přesné specifikace šperku jsou uvedeny u každého šperku). Šperky jsou dodávany v  luxusní dárkové krabičce(bílý leštěný povrch s logem, měkčená  textilní vnitřní část s úchyty na konkrétní šperk) spolu s certifikátem k diamantu. 
Stříbro bylo vždy v dějinách lidstva bylo stříbro považováno za vzácný a hodnotný kov, již od dob kdy bylo poprvé objeveno v Anatolii ( Turecko ) více než před 6000 roky.
Hot Diamonds šperky jsou vyrobeny ze stříbra, které je rhodiované.
Rhodium je nejvrdší ze všech vzácných kovů a je velmi drahé. Šperky jsou rhodiované, aby se zvýšila ochrana povrchu a také pro větší krásu a lesk povrchu.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.