menu favorite_bordersearch
Emozioni - popis

Autor: Lucie Shoesmaniac  
Dobrý den, vítám vás u článku našeho magazínu, ve kterém vás budeme pravidelně informovat nejen o špercích z naší nabídky, ale i o zajímavých vychytávkách, se kterými se v oblasti šperků můžete setkat.    
Pokud bych měla konkretizovat, co naprosto vystihuje duši Hot diamonds, tak je to skutečně kolekce Emozioni. Emozioni se dělí na několik kategorií, ovšem dnes se budeme věnovat mincím a jejich příslušenství, protože to je opravdu "must have" kousek. 

Z čeho se vlastně kompletní Emozioni sada skládá?  

Vždy je to coin keeper, doslova tedy držák mince, který má uvnitř ještě drobný silikonový kroužek, takže mince krásně zapadne a drží pevně na svém místě. Což se hodí, když máte minci s konkrétním tvarem, jako je třeba mé srdíčko(to na obrázcích je zároveň s ouškem na náramky).

Další a to neméně důležitou součástí, je řetízek.
Řetízky nabízíme ve třech délkách, 45 cm, který je právě vhodnější na mince menšího průměru, 61 cm a 76 cm. Řetízky se dají vybrat v různých designech a provedení.  

A samozřejmě nejdůležitější věcí je mince, které jsou ve dvou různých velikostech. Drobnější velikost má 25 mm a hodí se spíše ke kratším řetízkům, aby dostatečně vynikla jejich krása.
Větší mince jsou v průměru 33 mm a k nim spíše volíme řetízky delší.
Mne osobně velice baví kombinace obou mincí na jednom delším řetízku.  

A samozřejmě celou kolekci - minci, přívěsek na minci a řetízek dostanete pečlivě zabalený v luxusní šperkovnici, do které si můžete jednotlivé mince bezpečně ukládat.

Co říkáte na Emozioni a necháte se inspirovat?