Emozioni - Quattro - vítěz roku 2015..
home /

Quattro Hot Diamonds - šperk roku 2015

Vážení zákazníci, milí přátelé,
značka Hot Diamonds od svého založení posbírala řadu ocenění za design, inovaci, oblibu veřejnosti a proto Vám nyní s velkou radostí chceme říci, že kolekce Emozioni získala další titul.

Tentokrát titul v kategorii módních šperků volený veřejností: "Kolekce roku 2015"  (anglický originál).

Konkrétně nové modely mincí mincí z řady Quattro z kolekce Emozioni získaly prestižní cenu Professional Jewellery. Zároveň se staly nejúspěšnějším artiklem obchodníků.

Vážíme si takové přízně veřejnosti, protože jména konkurence jsou vskutku znělá.

Kolekce Emozioni Quattro Hot Diamonds zvítězila s jednoznačným náskokem téměř se 40%-ním podílem hlasů oproti takovým jménům jako jsou Swarovski, Pandora nebo Michael Kors. (anglický originál

Odborná veřejnost i sami spotřebitelé ocenili především originialitu provedení a nápadu mincí, které v jediném šperku skrývají 4 varianty. Jednoduchým otočením středové části mince získáváte různé barevné varianty.

Precizní osazení krystaly posílené tradičním bílým diamantem spolu s luxusním balení dotvářejí jedinečný punc této kolekce. 

Pro inspiraci sestavené modely: (>můžete také vybrat z již sestavených náhrdelníků nebo mincí Quattro od nejnovějších modelů)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.