menu favorite_bordersearch
ztratíš-koupíš


Vážení zákazníci,
v uplynulých dvou letech se značka Hot Diamonds stala jednou z nejprodávanějších značek stříbrných šperků i v Čechách. Přispělo k tomu jistě i jednoznačné vítězství v prestižní soutěži o šperk roku 2015.

Za oblibou šperků z Velké  Británie však stojí samotná základní filozofie, kterou je poskytnout nejen luxusní stříbrné šperky s bílými diamanty za velmi příjemné ceny, ale také  nadstandardní servis.


Výhody a benefity:
Zákazníci Hot Diamonds si zvykli na doručení zdarma po ČR i na Slovensku, na doručení ve výdejních místech, stejně jako na přehled
Oblíbili si také zvýhodněné nákupy více šperků, stejně tak pojištění šperků na 1 rok zdarma, které kryje různé nahodilosti jak odcizení neboo např. mechanické poškození šperku.


Ztráta šperku:
Víme, že šperk není jen módním doplňkem, ale bývá darován a má přesah citového vyjádření.
Proto vztah k prstenu, náhrdelníku nebo  náušnicím bývá silnější, než jen jako k doplňku, kterým se ženy  rády zdobí.
Víme také, že lidé šperky ztrácejí. Především u náušnic je tento jev velmi běžný.
Se ztrátou šperku tak ženy ztrácejí i symbol vyjádřených citů.

A protože máme za to, že lidské vztahy jsou  tím nejdůležitějším,  co  nás v životě potkává, řídíme se pravidlem:
"ztratíš šperk - koupíš stejný za polovinu".

Tedy čistě prakticky: ztratíte-li šperk - lhostejno jestli jen jednu náušnici, prsten, přetržený náhrdelník nebo zapomenete celý set na pláži, stejné šperky, které jste od nás zakoupili(jsou-li stále v nabídce), od nás zakoupíte za polovinu prodejní ceny.
Sleva se vypočítává z běžné prodejní ceny (nelze uplatnit s dalšími akčními nabídkami nebo na zlevněné šperky či šperky ve slevové akci).


V případě zakoupení šperku přímo na www.hotdiamonds.cz stačí zaslat emailem jméno a příjmení, na které byla uskutečněna objednávka popř. číslo objednávky.
V případě zakoupení šperku u jiných prodejců - např. v prodejnách Corial nebo www.sperky.cz, potřebujeme doklad o zakoupení.
V případě, že jej nemáte, tak přibližné datum a místo zakoupení.

Napište nám (obchod@hotdiamonds.cz) nebo zavolejte (+420 777 340 111) a my Vám s realizací pomůžeme.

Přejeme Vám, aby šperky Hot Diamonds byly doplňkem, který má nejen hodnotu podtrhující váš zevnějšek, ale aby přenášely symbolický význam citového sdělení.