menu favorite_bordersearch

O značce

Hot Diamonds je prestižní anglická značka stříbrných šperků osazených bílými diamanty.

Základní myšlenkou zakladatelů Hot Diamonds bylo dovolit zažít pocit z výjimečných a luxusních šperků širším vrstvám.
To se podařilo kombinací originálních designů šperků vyrobených z rhodiovaného stříbra v kombinaci s přírodními certifikovanými diamanty.

Ano, stříbro + diamant!
Dokonalá kombinace.

Hot Diamonds jsou šperky, které okouzlí každou ženu a každému muži dávají možnost zakusit výjimečný pocit, když ženu obdarují jedinečným luxusním šperkem.

  1. Každý šperk Hot Diamonds je unikátním originálem pečlivě zabaleným v luxusní krabičce s decentním logem Hot Diamonds a certifikátem k diamantu.
  2. Každý stříbrný šperk Hot Diamonds je opatřen mezinárodně platným puncem 925 a výrobní značkou HDIA.
Hot Diamonds jsou více než šperky - jsou citovým sdělením jedinečnosti. Užijte si je...


Historie Hot Diamonds

Hot Diamonds je na poli šperkařství zcela ojedinělou značkou, jejíž hlavní myšlenkou je nabídnout vzácný diamant v každém kousku šperku. Pečlivě zabalen v luxusní krabičce, každý kus je prestižní dárek, dostupný všem.

Hot Diamonds šperky jsou nadčasovým vlastnictvím , které překračuje generace a přenáší citové sdělení. Takové sdělení je upřímné, od srdce, vzácné a plné jedinečnosti.

Zakladatel Hot Diamonds jménem Sanford Simpson položil základy úspěšné značky již v roce 1986.

Hot Diamonds byla, již jako značka, představena v roce 2001 a je spojena s naprostou změnou způsobu prodeje značkových šperků ve Velké Británii a v zahraničí.

Hot Diamonds si rychle získala pověst vzácných šperků z dovedně zpracovaného stříbra s bílými diamanty briliantového brusu. Stala se tak synonymem pro dokonalé dárky, které se opatrují pro více generací.


Nejprodávanější značka šperků Velké Británie

V únoru 2001 se představila značka Hot Diamonds ve Velké Británii.
Kolekce šperků z rhodiovaného stříbra s diamanty. Byla bez nadsázky v okamžiku hitem a rychle se etablovala jako nejprodávanější značka šperků ve Velké Británii, na pozici , kterou si již drží mnoho let.
Hot Diamonds se dnes nabízí ve více než 1500 obchodech a klenotnictvích ve Velké Británii, od menších místních prodejen až po prestižní klenotnické adresy.


Oceněné šperky

Úspěch Hot Diamods značky byl také zaznamenán šperkařským odvětvím. V roce 2001 a 2003 Hot Diamonds vyhrála prestižní cenu "UK Jewellery Brand of the Year" a v ostatních letech byla značka vždy ve finále. Břitké marketingové kampaně , které uchvátí oči a proměnlivé POS materiály, reklamní ilustrace, displaye a prezentační materiály získaly také další chválu od obchodníků.

Kromě mnoha jiných titulů získala Hot Diamonds titul v kategorii módních šperků volený veřejností: "Kolekce roku 2015"  (anglický originál).

Konkrétně nové modely mincí mincí z řady Quattro z kolekce Emozioni získaly prestižní cenu Professional Jewellery. Zároveň se staly nejúspěšnějším artiklem obchodníků.

Vážíme si takové přízně veřejnosti, protože jména konkurence jsou vskutku znělá.

Kolekce Emozioni Quattro Hot Diamonds zvítězila s jednoznačným náskokem téměř se 40%-ním podílem hlasů oproti takovým jménům jako jsou Swarovski, Pandora nebo Michael Kors. (anglický originál


V 50-ti zemích
V roce 2002, Hot Diamonds vstoupila na globální trhy, nejprve se zkušebním představením v Austrálii, následováno o rok později vstupem na šperkařský trh v USA. Od té doby se již obchodní program jen stále rozvíjel, spolu s prodejem šperků po celém světě v "Duty Free" obchodech, především na mezinárodních letištích. Hot Diamonds se nyní prodává ve více než 50-ti zemích světa prostřednictvím sítě distributorů, klenotnických prodejen a prestižních mezinárodních aerolinek.


Oblíbené v Čechách

Po úspěchu zaznamenaném v mnoha státech světa vstupuje Hot Diamonds v roce 2005 na trh ČR. Postupně si získává oblibu především mezi znalci šperků a milovnicemi stylových módních doplňků.  Pravé diamanty, oblíbené rhodiované stříbro, elegantní nadčasové a zároveň moderní designy, v luxusním balení v cenové kategorii značkových ocelových šperků umocňují vysokou oblibu.

V roce 2013 otevírá Hot Diamonds trh s naprostou novinkou na trhu - s kolekcí Emozioni - šperky, které uchvátili během prvního týdne uvedení desítky světoznámých hereček, zpěvaček a módních osobností.
Emozioni - šperky jedinečné stejně jako vaše představy.


Rosteme

Od začátku prodeje Hot Diamonds jsme zažili samozřejmě i ne příliš příznivé roky. Podařilo se nám je však přestát a díky skvělému servisu a oblibě šperků s diamanty roste Hot Diamonds meziročně o desítky procent.
V  letech 2013 - 2017 se značka Hot Diamonds stala opakovaně jednou z nejoblíbenějších v segmentu stříbrných šperků.


Technické informace:

Šperky Hot Diamonds jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000.
Ve většině kolekcí je osazen bílý diamant s certifikací původu.
Specifikace šperku je vždy uvedena v detailu produktu.
Šperky jsou dodávany v luxusní dárkové krabičce (bílý leštěný povrch s logem, měkčená  textilní vnitřní část s úchyty na konkrétní šperk)
Ke každému šperku s diamantem je dodáván certifikát pravosti.
Šperky jsou rhodiované, aby se zvýšila ochrana povrchu a také pro větší lesk povrchu.
Každý stříbrný šperk Hot Diamonds je opatřen mezinárodně platným puncem 925 a výrobní značkou HDIA.