arrow_drop_down menu favorite_bordersearch

O značce

 

Hot Diamonds je prestižní značka stříbrných šperků osazených bílými diamanty.

Základní myšlenkou zakladatelů Hot Diamonds bylo dovolit zažít pocit z výjimečných a luxusních šperků širším vrstvám.
To se podařilo nejen díky originálním designům šperků, na kterých pracují přední návrháři, ale zároveň nastavením velmi příznivých cen pro mnohé až překvapujících.

Hot Diamonds jsou šperky, které okouzlí každou ženu a každému muži dávají možnost zakusit výjimečný pocit, když ženu obdarují jedinečným luxusním šperkem.

  1. Každý šperk Hot Diamonds je unikátním originálem pečlivě zabaleným v luxusní krabičce s decentním logem Hot Diamonds a certifikátem k diamantu.
  2. Každý stříbrný šperk Hot Diamonds je opatřen mezinárodně platným puncem 925 a výrobní značkou HDIA.
Hot Diamonds jsou více než šperky - jsou citovým sdělením jedinečnosti. Užijte si je...


Historie Hot Diamonds

Hot Diamonds je na poli šperkařství zcela ojedinělou značkou, jejíž hlavní myšlenkou je nabídnout vzácný diamant v každém kousku šperku. Pečlivě zabalen v luxusní krabičce, každý kus je prestižní dárek, dostupný všem.

Hot Diamonds šperky jsou nadčasovým vlastnictvím , které překračuje generace a přenáší citové sdělení. Takové sdělení je upřímné, od srdce, vzácné a plné jedinečnosti.

Zakladatel Hot Diamonds jménem Sanford Simpson položil základy úspěšné značky již v roce 1986.

Hot Diamonds byla, již jako značka, představena v roce 2001 a je spojena s naprostou změnou způsobu prodeje značkových šperků ve Velké Británii a v zahraničí.

Hot Diamonds si rychle získala pověst vzácných šperků z dovedně zpracovaného stříbra s bílými diamanty briliantového brusu. Stala se tak synonymem pro dokonalé dárky, které se opatrují pro více generací.


Hot Diamonds - Nejprodávanější značka šperků ve Velké Británii...
V únoru 2001 se představila značka Hot Diamonds ve Velké Británii.
Úžasná kolekce šperků z rhodiovaného stříbra s diamanty. Byla bez nadsázky v okamžiku hitem a rychle se etablovala jako nejprodávanější značka šperků ve Velké Británii, na pozici , kterou si již drží mnoho let. Hot Diamonds se dnes nabízí ve více než 1500 obchodech a klenotnictvích ve Velké Británii, od menších místních prodejen až po prestižní klenotnické adresy.


Hot Diamonds - Ocenění získávající šperky
Úspěch Hot Diamods značky byl také zaznamenán šperkařským odvětvím. V roce 2001 a 2003 Hot Diamonds vyhrála prestižní cenu "UK Jewellery Brand of the Year" a v ostatních letech byla značka vždy ve finále. Břitké marketingové kampaně , které uchvátí oči a proměnlivé POS materiály, reklamní ilustrace, displaye a prezentační materiály získaly také další chválu od obchodníků.

 

Kromě mnoha jiných titulů získala Hot Diamonds titul v kategorii módních šperků volený veřejností: "Kolekce roku 2015"  (anglický originál).

Konkrétně nové modely mincí mincí z řady Quattro z kolekce Emozioni získaly prestižní cenu Professional Jewellery. Zároveň se staly nejúspěšnějším artiklem obchodníků.

Vážíme si takové přízně veřejnosti, protože jména konkurence jsou vskutku znělá.

Kolekce Emozioni Quattro Hot Diamonds zvítězila s jednoznačným náskokem téměř se 40%-ním podílem hlasů oproti takovým jménům jako jsou Swarovski, Pandora nebo Michael Kors. (anglický originál


Hot Diamonds - Globální značka
V roce 2002, Hot Diamonds vstoupila na globální trhy, nejprve se zkušebním představením v Austrálii, následováno o rok později vstupem na šperkařský trh v USA. Od té doby se již obchodní program jen stále rozvíjel, spolu s prodejem šperků po celém světě v "Duty Free" obchodech, především na mezinárodních letištích. Hot Diamonds se nyní prodává ve více než 50 zemích světa prostřednictvím sítě distributorů, klenotnických prodejen a prestižních mezinárodních aerolinek.

Hot Diamonds v Čechách
po úspěchu zaznamenaném v mnoha státech světa vstupuje Hot Diamonds v roce 2005 na trh ČR. Postupně si získává oblibu především mezi znalci šperků a milovnicemi stylových módních doplňků.  Pravé diamanty, oblíbené rhodiované stříbro, elegantní nadčasové a zároveň moderní designy, v luxusním balení v cenové kategorii značkových ocelových šperků umocňují vysokou oblibu.

V roce 2013 otevírá Hot Diamonds trh s naprostou novinkou na trhu - s kolekcí Emozioni - šperky, které uchvátili během prvního týdne uvedení destíky světoznámých hereček, zpěvaček a módních osobností.
Emozioni - šperky jedinečné stejně jako vaše představy...


Rok 2015 byl pro značku Hot Diamonds v Čechách a na Slovensku velmi úspěšným. Děkujeme Vám za to:-)
Naše webové stránky navštívilo více než 400. tis unikátních návštěvníků a oproti roku 2014 se obrat zpětinásobil.
Značka Hot Diamonds se stala jednou z nejoblíbenějších v segmentu stříbrných šperků a to historicky od roku 2001.

Hot Diamonds - technicky:
šperky Hot Diamonds jsou stříbrné s ryzostí 925/1000 kontrolovanou puncovním úřadem. V každém šperku většiny kolekcí je osazen pravý bílý diamant(váha stříbra, osazení kameny a přesné specifikace šperku jsou uvedeny u každého šperku). Šperky jsou dodávany v  luxusní dárkové krabičce(bílý leštěný povrch s logem, měkčená  textilní vnitřní část s úchyty na konkrétní šperk) spolu s certifikátem k diamantu. 
Stříbro bylo vždy v dějinách lidstva bylo stříbro považováno za vzácný a hodnotný kov, již od dob kdy bylo poprvé objeveno v Anatolii ( Turecko ) více než před 6000 roky.
Hot Diamonds šperky jsou vyrobeny ze stříbra, které je rhodiované.
Rhodium je nejvrdší ze všech vzácných kovů a je velmi drahé. Šperky jsou rhodiované, aby se zvýšila ochrana povrchu a také pro větší krásu a lesk povrchu.