menu favorite_bordersearch

50% sleva za vaše fotky

Vážení zákazníci, milí přátelé,
pro ty z vás, kteří již vlastníte nebo se chystáte objednat šperky Hot Diamonds, přinášíme zajímavou možnost jak získat slevu 50% nebo 20% na šperky Hot Diamonds podle vlastního výběru a tvořit s námi podobu našich stránek.

Jak získat slevu 50 nebo 20%?
Stačí, když nám pošlete své fotky se šperky Hot Diamonds na obchod@hotdiamonds.cz
Nepotřebujeme závratná umělecká díla, ale kreativitu, nápaditost, přirozenost a originalitu vašeho ztvárnění.
Fotky můžou být elegantní, sexy, zábavné, můžete na nich být vy se šperky nebo kdokoliv jiný, stejně jako samotné šperky.
Fotky by samozřejmě neměly mít sexuálně explicitní charakter(lidštěji: mohou být jistě sexy, ale nikoliv otevřenou nahotou), neměly by nikoho urážet nebo ponižovat.
Fotky by měly odrážet filozofii značky Hot Diamonds - jedinečnost a výjimečnost žen, které je nosí.

Z vašich fotografií vybereme ty nejzajímavější a použijeme je na stránkách www.hotdiamonds.cz

Majitelé fotek, které vybereme pro zveřejnění od nás dostanou emailem VOUCHER  v hodnotě 50% na šperky Hot Diamonds podle vlastního výběru.
Majitelé fotek, které nevybereme pro zveřejnění od nás dostanou emailem VOUCHER v hodnotě 20% na šperky Hot Diamonds podle vlastního výběru.

Bude-li  Vaše tvář natolik zajímavá, že bude odrážet filozofii značky Hot Diamonds, rádi Vás oslovíme s možností vytvořit sérii profesionálních fotografií se šperky Hot Diamonds.


Zasláním vašich fotografií na náš  email souhlasíte s jejich použitím na stránkách www.hotdiamonds.cz, na profilech sociálních sítí(Facebook, Instagram).