Dívka roku 2016 - šperky roku 2015
home /

Hot Diamonds - dokonalé šperky s diamanty

Šperky roku 2015 Hot Diamonds s Gabrielou Gášpárovou, dívkou roku 2016

Hot Diamonds si od počátku své působnosti na světových trzích zakládá na myšlence, že každá žena je výjimečná a že výjimečným ženám patří výjimečné šperky.
Tedy šperky, které svou originalitou a elegancí podtrhují ženský půvab. Takové, které "nekradou" pozornost svou opulentností, ale nesou sdělení citů, lásky, svobody a především úcty k esenci ženskosti.
Proto každý prsten, všechny náušnice nebo přívěsky s bílými diamanty(více o diamantech) Hot Diamonds nejsou jen nadčasovým módním doplňkem, jsou oslavou ženskosti, krásy a elegance.


Proto jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit Gabrielu Gášpárovou, jejíž půvab, um a osobnost zaujaly v soutěži dívka roku 2016 porotce a veřejnost natolik, že se stala jednoznačnou vítězkou.

 Děkujeme Gabriele za první sérii fotografií s oblíbenými kolekcemi šperků, které kliknutím na fotografii Gábiny můžete zobrazit.

Ochrana Vašeho soukromí

Na základě vašeho chování na webu přizpůsobujeme jeho obsah a zobrazení i reklamních nabídek podle vašich potřeb.
Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ nebo mimo toto sdělení, souhlasíte se zpracováním cookies. Cookies používáme k přizpůsobení správného zobrazení obsahu webu a nabídek v online reklamních systémech. Přizpůsobení a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí.